Uitslagen Schaakgroep Koedijk seizoen 2019 - 2020

 Interne Competitie - Bekercompetitie - Alternatieve Competitie – Bondscompetitie

Nieuws IC Leider - Standen Interne Competitie - Beker - Homepage

Partijen in Ronde 15 - 4-12-2019.

Interne Competitie
  1 Arnold Koorn         - Ron Möllenkamp       0-1   
  2 Jan Piersma          - Reg Roodzant         1-0   
  3 Wim Voet             - Rob Broertjes        ½-½   
  4 Jan Rietveld         - Sietse Spoelstra     ½-½   
  5 Mieke Clausen        - Eddy de Wit          0-1   
Alternatieve Competitie
  6 Harry Klinkhamer     - Hans Schoon          ½-½   
  7 Koos Hoogland        - John Fokke           0-1   
  8 Jan Hettema          - Fred Volkers         0-1   
  9 Han van Os           - Sam Kuilboer         0-1   
    Gert Kalkhoven
Bondscompetitie
Partijen van Schaakgroep Koedijk N1 - Caïssa-Eenhoorn N3
Bord 1  7635155 Danny Stoop (1823)         8803619 Albert Noordhuis (1606)       1 - 0
Bord 2  7399216 Jan van Dam (1724)         7236306 Bas van den Berg (1646)       1 - 0
Bord 3  7421524 Jan Barteling (1771)       7906151 Wout Druijf (1492)            1 - 0
Bord 4  7728435 Hans de Jong (1718)        8396773 Martijn de Wit (1624)         1 - 0
Bord 5  7691651 Paul Roomer (1645)         6237913 Aad Laan (1578)               1 - 0
Bord 6  7386060 Jan Meringa (1680)         7863647 Rens van der Klei (1519)      1 - 0
Bord 7  7494564 Rinus Roskam (1567)        5956203 Gerard Groot (1422)           ½ - ½
Bord 8  6952792 John Beerends (1562)       8820944 Jelle Suiker (1450)           1 - 0
Totaal  Gemiddelde rating: 1686            Gemiddelde rating: 1542               7½ - ½


Partijen in Ronde 14 - 26-11-2019.

Interne Competitie
  1 Jan Barteling        - Fred Volkers         1-0   
  2 Danny Stoop          - Ron Möllenkamp       1-0   
  3 John Beerends        - Jan Meringa          0-1   
  4 Willem Punt          - Arnold Koorn         1-0   
  5 Jan Piersma          - Paul Roomer          1-0   
  6 Wim Voet             - Sietse Spoelstra     ½-½
  7 Gert Kalkhoven       - Jan Rietveld         1-0
  8 Rinus Roskam         - John Fokke           ½-½
  9 Koos Hoogland        - Mieke Clausen        1-0
Alternatieve Competitie
 10 Eddy de Wit          - Jan van Dam          0-1   
 11 Jan Hettema          - Hans de Jong         0-1   
 12 Hans Schoon          - Sam Kuilboer         1-0
Bondscompetitie
Partijen van Schaakgroep Koedijk 3 - Anna Paulowna
Bord 1  7580287 Harry Klinkhamer (1425)    7721824 Johan Haantjes (1259)          1-0
Bord 2  8250099 Harry Koldijk (1410)       8464423 Ronald Komen (1231)            ½-½
Bord 3  7986583 Rob Broertjes (1327)       8299786 Ed Hoes (1408)                 1-0
Bord 4  7697481 Reg Roodzant (1393)        8722318 Dick Martin (914)              ½-½
Totaal  Gemiddelde rating: 1389            Gemiddelde rating: 1203                3-1


Partijen in Ronde 13 - 19-11-2019.

Interne Competitie
  1 Ron Möllenkamp       - Jan Barteling        1-0   
  2 Danny Stoop          - Willem Punt          1-0   
  3 Rob Broertjes        - Gert Kalkhoven       1-0   
  4 Rinus Roskam         - Reg Roodzant         1-0   
  5 Sam Kuilboer         - Kees Struyk          0-1   
  6 Harry Koldijk        - Mieke Clausen        1-0   
Alternatieve Competitie
  7 Harry Klinkhamer     - Jan van Dam          1-0   
  8 Hans Schoon          - Paul Roomer          ½-½   
  9 Han van Os           - Hans de Jong         0-1   
 10 Koos Hoogland        - John Beerends        0-1   
    Jan Piersma            Bye


Inhaalpartij 15 november 2019
    Han van Os           -Kees Struyk           0-1
Partijen in Ronde 12 - 12-11-2019.

Interne Competitie
  1 Jan van Dam          - Hans de Jong         1-0   
  2 Fred Volkers         - Arnold Koorn         1-0   
  3 John Beerends        - Ron Möllenkamp       0-1   
  4 Paul Roomer          - Rinus Roskam         1-0   
  5 Jan Rietveld         - Wim Voet             ½-½   
  6 Hans Schoon          - Harry Klinkhamer     0-1   
  7 Han van Os           - Harry Koldijk        0-1   
Bekercompetitie
  8 Gert Kalkhoven       - Sam Kuilboer         1-0   
  9 Danny Stoop          - Willem Punt          ½-½   
 10 Rob Broertjes        - Jan Meringa          ½-½   
Alternatieve Competitie
 11 Jan Hettema          - Sietse Spoelstra     0-1   


Partijen in Ronde 11 - 5-11-2019.

Interne Competitie
  1 Jan van Dam          - Arnold Koorn         ½-½
  2 John Beerends        - Fred Volkers         1-0
  3 Hans de Jong         - Ron Möllenkamp       0-1
  4 Rinus Roskam         - Jan Rietveld         ½-½
  5 John Fokke           - Reg Roodzant         1-0
  6 Koos Hoogland        - Harry Koldijk        1-0
  7 Mieke Clausen        - Jan Hettema          0-1
  8 Kees Struijk         - Hans Schoon          1-0
Bekercompetitie
  9 Han van Os           - Wim Voet             0-1
 10 Sam Kuilboer         - Danny Stoop          0-1
 11 Sietse Spoelstra     - Jan Barteling        0-1
Alternatieve Competitie
 12 Harry Klinkhamer     - Gert Kalkhoven       0-1
 13 Eddy de Wit          - Jan Meringa          ½-½
    Paul Roomer  Bye


Partijen in Ronde 10 - 29-10-2019.

Interne Competitie
  1 Ron Möllenkamp       - Fred Volkers         0-1   
  2 Jan Barteling        - Hans de Jong         1-0   
  3 Danny Stoop          - Jan Meringa          1-0   
  4 Jan van Dam          - John Beerends        1-0   
  5 Rob Broertjes        - Rinus Roskam         ½-½   
  6 Gert Kalkhoven       - Wim Voet             ½-½   
  7 Sietse Spoelstra     - John Fokke           1-0   
  8 Jan Rietveld         - Paul Roomer          0-1   
  9 Harry Koldijk        - Sam Kuilboer         1-0   
 10 Hans Schoon          - Mieke Clausen        0-1   
 11 Harry Klinkhamer     - Kees Struyk          1-0   
 12 Jan Hettema          - Eddy de Wit          1-0   
Alternatieve Competitie
 13 Koos Hoogland        - Arnold Koorn         1-0   


Partijen in Ronde 9 - 22-10-2019.

Interne Competitie
  1 Jan Barteling        - John Beerends        1-0   
  2 Jan van Dam          - Fred Volkers         1-0   
  3 Paul Roomer          - Reg Roodzant         1-0   
  4 John Fokke           - Jan Piersma          0-1   
  5 Rinus Roskam         - Gert Kalkhoven       1-0   
  6 Jan Rietveld         - Rob Broertjes        1-0   
  7 Koos Hoogland        - Hans Schoon          1-0   
  8 Kees Struyk          - Eddy de Wit          0-1   
  9 Jan Hettema          - Sam Kuilboer         1-0   
 10 Mieke Clausen        - Han van Os           1-0   
 11 Harry Koldijk        - Harry Klinkhamer     1-0   
Bekercompetitie
 12 Jan Meringa          - Sietse Spoelstra     1-0   
Alternatieve Competitie
 13 Ron Möllenkamp       - Danny Stoop          0-1   
    Wim Voet  Bye


Partijen in Ronde 8 - 15-10-2019.

Interne Competitie
  1 John Beerends        - Willem Punt          ½-½   
  3 Ron Möllenkamp       - Jan Meringa          0-1   
  4 Reg Roodzant         - Gert Kalkhoven       0-1   
  5 Paul Roomer          - Rob Broertjes        1-0   
  6 Eddy de Wit          - Hans Schoon          1-0   
  7 Sam Kuilboer         - Han van Os           1-0   
  8 Koos Hoogland        - Harry Klinkhamer     0-1   
Bekercompetitie
  9 Rinus Roskam         - Mieke Clausen        1-0   
Alternatieve Competitie
 10 Sietse Spoelstra     - Jan van Dam          ½-½   
  2 Jan Barteling        - Danny Stoop          1-0R  
Bondscompetitie
Partijen van Schaakgroep Koedijk N2 - Oppositie N2
Bord 1  8736805 Arnold Koorn (1600)        7270065 Peter Folkertsma (1451)       1 - 0
Bord 2  7376765 Fred Volkers (1540)        6258670 Tjerk Voskuil (1423)          1 - 0
Bord 3  6029936 Wim Voet (1579)            6310986 Richard Sauer (1415)          0 - 1
Bord 4  7701342 Jan Rietveld (1513)        8433623 Matthijs Mühren (1521)        1 - 0
Bord 5  7561796 Jan Hettema (1513)         5994032 Piet Manni (1364)             0 - 1
Bord 6  7032058 Jan Piersma (1713)         7926600 Eric Huffnagel (1296)         1 - 0
Totaal  Gemiddelde rating: 1576            Gemiddelde rating: 1412                4-2


Partijen in Ronde 7 - 8-10-2019.

Interne Competitie
  1 Jan Piersma          - Jan Rietveld         1-0   
  2 John Fokke           - Wim Voet             ½-½   
  3 Mieke Clausen        - Sam Kuilboer         1-0   
  4 Harry Klinkhamer     - Jan Hettema          1-0   
  5 Kees Struyk          - Harry Koldijk        ½-½   
  6 Hans Schoon          - Han van Os           1-0   
Bekercompetitie
  7 Willem Punt          - Gert Kalkhoven       1-0   
Alternatieve Competitie
  8 Reg Roodzant         - Fred Volkers         ½-½   
    Rob Broertjes          Bye
Bondscompetitie
Partijen van Schaakgroep Koedijk N1 - De Strandloper N
Bord 1  7421524 Jan Barteling (1771)       5968765 Remco Heite (1665)            1 - 0
Bord 2  7386060 Jan Meringa (1680)         8527629 Arnoud Jans (1670)            1 - 0
Bord 3  7635155 Danny Stoop (1823)         6107090 Willem de Beurs (1785)        1 - 0
Bord 4  7399216 Jan van Dam (1724)         8488359 Louis Verstraten (1645)       ½ - ½
Bord 5  7691651 Paul Roomer (1645)         8066740 Andre Tillema (1549)          1 - 0
Bord 6  6952792 John Beerends (1562)       7386181 Siem van der Vliet (1551)     0 - 1
Bord 7  7494564 Rinus Roskam (1567)        6167788 O.C. Pilon (1355)             1 - 0
Bord 8  8736805 Arnold Koorn (1600)        8581859 Paul de Winter (1399)         1 - 0
Totaal  Gemiddelde rating: 1672            Gemiddelde rating: 1577              6½ - 1½


Partijen in Ronde 6 - 1-10-2019.

Interne Competitie
  1 Jan Meringa          - Willem Punt          1-0   
  2 John Beerends        - Danny Stoop          ½-½   
  3 Paul Roomer          - Sietse Spoelstra     1-0   
  4 John Fokke           - Gert Kalkhoven       1-0   
  5 Han van Os           - Koos Hoogland        0-1   
Bekercompetitie
  6 Jan van Dam          - Wim Voet             ½-½   
  7 Arnold Koorn         - Eddy de Wit          1-0   
  8 Reg Roodzant         - Hans Schoon          0-1   
  9 Harry Klinkhamer     - Jan Hettema          0-1   
 10 Mieke Clausen        - Kees Struyk          0-1   
 11 Jan Barteling        - Rob Broertjes        1-0   
 12 Jan Piersma          - Harry Koldijk        1-0   
 13 Dirk Slikker         - Fred Volkers         ½-½   


Partijen in Ronde 5 - 24-9-2019.

Interne Competitie
  1 Fred Volkers         - Jan Meringa          ½-½   
  2 Hans de Jong         - Arnold Koorn         1-0   
  3 Danny Stoop          - Jan van Dam          ½-½   
  4 Willem Punt          - Jan Barteling        ½-½   
  5 Reg Roodzant         - Rob Broertjes        1-0   
  6 Sietse Spoelstra     - Rinus Roskam         0-1   
  7 Jan Piersma          - Wim Voet             ½-½   
  8 Paul Roomer          - John Fokke           ½-½   
  9 Eddy de Wit          - Sam Kuilboer         1-0   
 10 Harry Klinkhamer     - Mieke Clausen        0-1   
 11 Kees Struyk          - Koos Hoogland        ½-½   
 12 Hans Schoon          - Jan Hettema          1-0   


Partijen in Ronde 4 - 17-9-2019.

Interne Competitie
  1 Fred Volkers         - Hans de Jong         0-1   
  2 Willem Punt          - Jan van Dam          0-1   
  3 Arnold Koorn         - Danny Stoop          0-1   
  4 Jan Meringa          - Jan Barteling        1-0   
  5 Wim Voet             - Reg Roodzant         0-1   
  6 Rob Broertjes        - Jan Piersma          ½-½   
  7 Gert Kalkhoven       - Sietse Spoelstra     0-1   
  8 Koos Hoogland        - Sam Kuilboer         1-0   
  9 Eddy de Wit          - Harry Koldijk        1-0   
 10 Harry Klinkhamer     - Han van Os           1-0   
 11 Jan Hettema          - Kees Struyk          1-0 


Partijen in Ronde 3 - 10-9-2019.

Interne Competitie
  1 Danny Stoop          - Fred Volkers         1-0   
  2 Jan van Dam          - Jan Barteling        ½-½   
  3 Willem Punt          - Hans de Jong         ½-½   
  4 Arnold Koorn         - Jan Meringa          0-1   
  5 Reg Roodzant         - Sietse Spoelstra     ½-½   
  6 Jan Piersma          - Gert Kalkhoven       0-1   
  7 Wim Voet             - Rinus Roskam         1-0   
  8 Sam Kuilboer         - Harry Klinkhamer     0-1   
  9 Han van Os           - Eddy de Wit          0-1   
 10 Jan Hettema          - Koos Hoogland        ½-½   
Bekercompetitie
 11 John Fokke           - Harry Koldijk        1-0   
 12 Paul Roomer          - Dirk Slikker         ½-½   


Partijen in Ronde 2 - 3-9-2019.

Interne Competitie
  1 Fred Volkers         - Willem Punt          0-1   
  2 Jan Meringa          - Jan van Dam          1-0   
  3 Hans de Jong         - Danny Stoop          ½-½   
  4 Rob Broertjes        - John Fokke           0-1   
  5 Gert Kalkhoven       - Paul Roomer          0-1   
  6 Sietse Spoelstra     - Jan Piersma          1-0   
  7 Jan Hettema          - Han van Os           1-0   
  8 Mieke Clausen        - Kees Struyk          0-1   
  9 Eddy de Wit          - Harry Klinkhamer     ½-½   
 10 Sam Kuilboer         - Hans Schoon          0-1   
Bekercompetitie
 11 Reg Roodzant         - Arnold Koorn         0-1   


Partijen in Ronde 1 - 27-8-2019.

Interne Competitie
  1 Hans de Jong         - John Beerends        ½-½    
  2 Jan Barteling        - Arnold Koorn         1-0    
  3 Harry Koldijk        - Jan Hettema          1-0    
Bekercompetitie
  4 Jan van Dam          - Han van Os           1-0    
  5 Willem Punt          - Sam Kuilboer         1-0    
  6 Gert Kalkhoven       - Danny Stoop          ½-½    
  7 Hans Schoon          - Eddy de Wit          1-0    
  8 Koos Hoogland        - Harry Klinkhamer     1-0    
  9 Kees Struyk          - Rinus Roskam         0-1    
 10 Sietse Spoelstra     - Rob Broertjes        ½-½    
 11 John Fokke           - Jan Piersma          ½-½    
 12 Fred Volkers         - Paul Roomer          ½-½